شرايط شرکت و ثبت نام در دوره هاي آکادمي آموزش مجازی حساب پردازان

 

براي ثبت نام در دوره هاي آموزشي آکادمی آموزش مجازی حساب پردازان مي بايست موارد زير را با دقت مطالعه نماييد.

 

از اين پس در اين قسمت آکادمي آکادمی آموزش مجازی حساب پردازان با نام اختصاري آکادمي و متقاضي شرکت در دوره هاي آکادمي آکادمی آموزش مجازی حساب پردازان با نام اختصاري دانشجو نام برده خواهد شد.

 

ثبت نام

    ثبت نام در آکادمي به 2 روش امکان پذير است: 1- ثبت نام آنلاين از طريق وب سايت آکادمي 2- ارسال ايميل به آکادمي.


-  اطلاعات درخواست شده در زمان ثبت نام مي بايست بصورت صحيح و دقيق توسط دانشجو تکميل شود. بديهيست مسئوليت هرگونه ايراد در ورود اطلاعات بر عهده دانشجو مي باشد.
دانشجو ميتواند در دوره هايي که هم اکنون آکادمي براي آنها کلاسي در نظر نگرفته است، پيش ثبت نام کند.
پيش ثبت نام هيچ تعهدي براي برگزاري کلاس براي آکادمي بوجود نخواهد آورد اما آکادمي تمام سعي خود را خواهد کرد تا دوره مورد نظر دانشجو را هرچه سريعتر برگزار نمايد.
در صورت عدم پرداخت شهريه در زمان ثبت نام، ثبت نام قطعي نبوده و با توجه به ظرفيت کلاس ممکن است ثبت نام دانشجو باطل شود.
آکادمي پس از پايان دوره به دانشجو در صورتي که شرايط دريافت پايان دوره را داشته باشد، گواهي پايان دوره اهدا خواهد کرد.
هيچ محدوديتي از لحاظ سن و جنسيت براي شرکت در دوره هاي آکادمي آکادمی آموزش مجازی حساب پردازان وجود ندارد.
برخي از دوره ها پيش نياز دارند که در اين حالت دانشجو مي بايست به موارد لازم در پيش نياز دوره توجه و ابتدا آن علوم را کسب نمايد بديهيست در صورت شرکت در دوره امکان بيان موارد قيد شده در پيش نياز امکان پذير نمي باشد (اين مورد بستگي به نظر استاد و سطح کلاس دارد) .
در برخي از دوره ها که پيش نياز اعلام شده است، ممکن است دانشجو از طرف استاد سطح سنجي شود که اينکار ممکن است توسط ايميل، تلفن و يا حضوري انجام شود.

 

برگزاری کلاس

    کلاسهاي آنلاین آکادمي بصورت عمومی برگزار مي شود.
لغو کلاس توسط دانشجو به هيچ عنوان امکان پذير نمي باشد، در صورت بوجود آمدن مشکل براي دانشجو، وي مي تواند مراتب را به آکادمي اطلاع دهد و در صورت امکان آکادمي در اين مورد تدابيري خواهد انديشيد.
در صورت نياز به لغو کلاس توسط آکادمي، مراتب روز قبل از برگزاري کلاس توسط تماس تلفني و يا SMS به اطلاع دانشجو خواهد رسيد.
کلاس در راس ساعت مقرر برگزار خواهد شد، از اين رو دانشجو مي بايست تدابير لازم براي حضور به موقع در کلاس را بيانديشد.
انجام تمرينات، تحقيق ها و مسايل آموزشي که استاد از دانشجو ميخواهد مي بايست بصورت کامل و دقيق انجام شود، بديهيست عواقب ناشي از عدم درک مطالب کلاس بر عهده دانشجوست.
در برخي از دوره هاي آکادمي، با توجه به برنامه ريزي هاي استاد دوره، فرصت براي تحقيق و تمرين نياز است که در آن زمانها کلاس برگزار نمي شود و بديهيست که اين موضوع از طرف آکادمي به دانشجو اطلاع داده خواهد شد.
رعايت شئونات اسلامي و رعايت ادب و اخلاق در زمان حضور در کلاس ها و تالار گفتگو الزاميست.

پرداخت شهریه

در زمان ثبت نام امکان پرداخت لازم نمي باشد، اما مي بايست شهريه کلاس هنگام انتخاب و ثبت نام تسويه گردد.
در صورتي که به هر دليلي امکان برگزاري کلاس پس از ثبت نام دانشجو از طرف آکادمي مقدور پذير نباشد، تمامي شهريه دريافت شده توسط آکادمي مسترد خواهد شد.
با توجه به آنلاین بودن بودن کلاس و انجام برنامه ريزي ها بر اساس افراد ثبت نام کننده، پس از ثبت نام و پرداخت شهريه توسط دانشجو، لغو ثبت نام امکان پذير نمي باشد و شهريه مسترد نخواهد گرديد.
آکادمي در برخي از مواقع و يا براي برخي از دانشجويان تخفيفاتي را در نظر ميگيرد که با همان شرايط و در همان بازه زماني و دوره معتبر است.
در صورت ثبت نام دانشجو و عدم پرداخت شهريه، ثبت نام قطعي نبوده و ممکن است با توجه به ظرفيت کلاس ثبت نام دانشجو لغو شود.
امکان مراجعه حضوري جهت پرداخت نقدي شهريه و يا استفاده از دستگاه کارت خوان (POS) امکان پذير مي باشد. البته تمهیداتی در نوع پرداخت آنلاین در این آکادمی پیش بینی شده است.

 

گواهی پایان دوره

آکادمی آموزش مجازی حساب پردازان به دانشجويان شرکت کننده در دوره هاي آکادمي آکادمی آموزش مجازی حساب پردازان گواهي پايان دوره با شرايط زير اهدا ميکند که نشان دهنده گذراندن دوره مي باشد، بديهيست در حال حاضر اعتبار رسمي ندارد و ميتوان فقط به عنوان رزومه استفاده کرد و يا به افراد، موسسات و شرکتهايي که با آکادمي آکادمی آموزش مجازی حساب پردازان آشنايي دارند ارائه داد. مسلم است که اين گواهي ها قابل استعلام هستند.


در صورتي به دانشجو گواهي پايان دوره اهدا مي شود که :

تمرينات و پروژه هاي درخواست شده از طرف استاد دوره انجام شده باشد (در اين خصوص هر اساتيد آکادمي چک ليستي براي تعيين ميزان فعاليت دانشجو دارد)
مدارک ثبت نام خود را بصورت کامل به آکادمي تحويل داده باشد.

در آزمون های پایان دوره با حداقل نمره 70% قبول شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند